Predaj náhradných dielov

 

 

   
Viktor Kukura   Martin Jarkovský Mário Kundrát  
+421 905 902 564   +421 918 500 213 +421 918 445 705  

 

 

 Originálne náhradné diely Mercedes-Benz

 

Naša spoločnosť Motor-Car Prešov, s.r.o. ponúka výhradne originálne a prvotriedne kvalitné náhradné diely pre vozidlá Mercedes-Benz. V našom vlastnom sklade máme ihneď k dispozícii množstvo originálneho príslušenstva a náhradných dielov, čo umožňuje našim technikom v servise podávať prvotriedny výkon. Práca by bola márna, pokiaľ by sme k servisu používali lacné a nekvalitné náhrady.

 

Naše originálne náhradné diely pomáhajú udržať výkon vášho vozidla Mercedes-Benz na úrovni zamýšľanej dizajnérmi, a to prostredníctvom:

 

  • Kvality a výkonu dosahovaných vďaka materiálom a dizajnu, ktoré sú podrobované prísnym skúškam trvanlivosti a bezpečnosti
  • Úspory času vďaka presnému osadeniu
  • Hodnoty, ktorú získate za vaše peniaze v prípade všetkých originálnych dielov

>>> Dodávka väčšiny náhradných dielov do 24 hodín <<<

 

Prehľad aktuálnej ponuky základných náhradných dielov a prehľad servisnej starostlivosti nájdete v tejto brožúre.

 

 

 

Originálne doplnky Mercedes-Benz

 

Individualita. Štýl. Jedinečnosť 

 

Rozhodnutím zakúpiť si Mercedes-Benz ste sa rozhodli pre kvalitu a bezpečnosť, ako aj pre jedinečný dizajn. Z rovnakých dôvodov môžete dôverovať originálnemu príslušenstvu Mercedes-Benz. Od systému handsfree po strešný box - každý predmet je dokonale dizajnovaný pre vaše vozidlo a poskytuje vám na mieru šité riešenia v každej situácii.

 

Aktuálny katalóg a konfigurátor originálnych doplnov Mercedes-Benz nájdete na tomto odkaze (jazyk: EN).

 

 

 

 

 

 

Kolekcia Mercedes-Benz

 

Štandardy založené Gottliebom Daimlerom a Carlom Benzom spájajú celé dejiny Mercedes-Benz ako strieborná niť a dnes sú prítomné viac ako nikdy predtým. Naše chápanie významu slova "najlepšie" sa odráža v našom hľadaní dokonalosti a vo vyjadrovaní výnimočnej kvality Mercedes-Benz každý deň a samozrejme, v našej zodpovednosti voči našim zákazníkom. 

Kolekcia Mercedes-Benz sa pýši futuristickým dizajnom a zmyslom pre detail, ako aj vysokou kvalitou spracovania. Zostali sme verní štýlu, ktorý vytvorili Gottlieb Daimler a Carl Benz. Toto je príležitosť zažiť značku, ktorá je vysoko nad ostatnými - značku, ktorá sa hrdí používaním luxusných materiálov, aby dosiahla vynikajúcu kvalitu. 

 

Aktuálna kolekcia značky Mercedes-Benz : Online katalóg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty našich predajcov ND nájdete v sekcii kontakt